Titorías 20/21

EN PROCESO DE ELABORACIÓN AS TITORÍAS 2020/2021
 

EDUCACIÓN INFANTIL


 

CURSOTITORESHORARIOCORREO
4º EILucía Fernández ConstenlaLuns de 16:30 a 17:30*luciafdzconstenla@dimaourense.com
5º EIHéctor Vilas LópezLuns de 16:30 a 17:30*hector@dimaourense.com
6º EIAna Isabel Álvarez CastroLuns de 16:30 a 17:30*anaialvarezcastro@dimaourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
Audición e linguaxeSabela Pérez RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*sabela.al@dimaourense.com

 


EDUCACIÓN PRIMARIA


 

CURSOTITORESHORARIOCORREO
1º EPIria Fernández SueiroLuns de 16:30 a 17:30*iria@dimaourense.com
2º EPBelén Vidal RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*vidalrodriguez@dimaourense.com
3º EPRut Maria Chaves IglesiasMércores de 16:30 a 17:30*rutmariachaves@dimaourense.com
4º EPDavid Manzano GonzálezLuns de 16:30 a 17:30*davidmanzano@dimaourense.com
5º EPManuel Martínez FernándezLuns de 16:30 a 17:30*manuel.martinez@dimaourense.com
6º EPLedicia Estévez CouceiroMércores de 16:30 a 17:30*lediciaestevez@dimaourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
RelixiónMaría Luz Grande BlancoLuns de 12:00 a 13:00*grandeblanco@dimaourense.com
Educación FísicaFco. Javier Vázquez FernándezVenres de 10:00 a 11:00*javier.vazquez@dimaourense.com
MúsicaRubén Zúñiga MartínezLuns de 10:30 a 11:30*ruben@dimaourense.com
MatemáticasÁlvaro Cid BragadoMartes de 13:00 a 14:00*cidbragado@dimaourense.com

* Previa petición de cita na plataforma Esemtia. Evitando ao máximo, durante o presente curso a presencialidade, dando prioridade á atención telefónica ou por vídeo conferencia.

 


EDUCACIÓN SECUNDARIA


CURSOTITORESHORARIOCORREO
1º ESOFco. Javier Vázquez FernándezVenres de 10:00 a 11:00*javier.vazquez@dimaourense.com
2º ESOMaría Luz Grande BlancoLuns de 12:00 a 1300*grandeblanco@dimaourense.com
3º ESOPatricia Borrajo ZonLuns de 10:30 a 11:30*patriciaborrajo@dimaourense.com
4º ESOConcepción Vilachá FernándezLuns de 9:00 a 10:00*concevf@dimaourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
Inglés e L. CasteláMarco A. Novelle FernándezVenres de 12:00 a 13:00*marco@dimaourense.com
MúsicaMaría Teresa Rodríguez VázquezMércores de 11:30 a 12:30*mariateresarodriguezvazquez@dimaourense.com
FQ, Bioloxía, Matemáticas e Inf.J. Florencio Pérez CamposMartes de 10:30 a 11:30*floren@dimaourense.com
E.P.V e TecnoloxíaDaniel López BenLuns de 9:15 a 10:15*dlben@dimaourense.com
EconomíaBelén Girón VélezMartes de 15:30 a 16:30*belengiron@dimaourense.com
MatemáticasSalomé Vilachá FernándezMércores de 12:30 a 13:30*salome@dimaourense.com

 


FORMACIÓN PROFESIONAL BÁSICA


CURSOTITORAHORARIOCORREO
1º FPBBelén Girón VélezMartes de 15:30 a 16:30*belengiron@dimaourense.com
2º FPBMaría C. Pato NietoMércores de 11:15 a 12:15*mari@dimaourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
Montaxe e instalaciónSalvador Fernández FernándezLuns de 13:15 a 14:15*salvafefe@dimaourense.com
Ofimática e OperaciónsBelén Girón VélezMartes de 15:30 a 16:30*belengiron@dimaourense.com
Comunicación e Soc.Mª Carmen Pato NietoMércores de 11:15 a 12:15*mari@dimaourense.com
CC. AplicadasDaniel Pérez DíazVenres de 12:00 a 13:00*danielperez@dimaourense.com

* Previa petición de cita na plataforma Esemtia. Evitando ao máximo, durante o presente cur-so a presencialidade, dando prioridade á atención telefónica ou por vídeo conferencia.

 


DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN


ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
OrientadoraMª del Carmen Fernández DopazoLuns de 16:30 a 17:30*mfdopazo@dimaourense.com
Pedagoxía TerapéuticaAndrea Covelo SaavedraLuns de 16:30 a 17:30*andrea.covelo@dimaourense.com
Audición e LinguaxeSabela Pérez RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*sabe.al@dimaourense.com
Persoal ComplementarioRut Chaves IglesiasLuns de 16:30 a 17:30*rutmariachaves@dimaourense.com

* Previa petición de cita na plataforma Esemtia. Evitando ao máximo, durante o presente cur-so a presencialidade, dando prioridade á atención telefónica ou por vídeo conferencia.

Top