Titorías 21/22

EDUCACIÓN INFANTIL


CURSOTITORESHORARIOCORREO
4º EIAna I. Álvarez CastroLuns de 16:30 a 17:30*anaialvarezcastro@divinomaestrofeourense.com
5º EILucía Fernández ConstenlaLuns de 16:30 a 17:30*luciafdzconstenla@divinomaestrofeourense.com
6º EIHéctor Vilas LópezLuns de 16:00 a 17:00*hector@divinomaestrofeourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
Audición e linguaxeSabela Pérez RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*sabe.al@divinomaestrofeourense.com

EDUCACIÓN PRIMARIA


CURSOTITORESHORARIOCORREO
1º EPYanet Rodríguez AlonsoLuns de 16:30 a 17:30*yanetrodriguez@divinomaestrofeourense.com
2º EPBelén Vidal RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*vidalrodriguez@divinomaestrofeourense.com
3º EPRut Maria Chaves IglesiasLuns de 16:30 a 17:30*rutmariachaves@divinomaestrofeourense.com
4º EPDavid Manzano GonzálezLuns de 16:30 a 17:30*davidmanzano@divinomaestrofeourense.com
5º EPLedicia Estévez CouceiroLuns de 17:30 a 18:30*lediciaestevez@divinomaestrofeourense.com
6º EPManuel Martínez FernándezMércores de 16:30 a 17:30*manuelmartinez@divinomaestrofeourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
RelixiónMaría Luz Grande BlancoLuns de 16:20 a 17:20*grandeblanco@divinomaestrofeourense.com
Educación FísicaFco. Javier Vázquez FernándezLuns de 17:10 a 18:10*javier.vazquez@divinomaestrofeourense.com
MúsicaChristian Casas HernándezMartes de 13:10 a 14:00*christian.casas@divinomaestrofeourense.com
MatemáticasÁlvaro Cid BragadoLuns de 16:30 a 17:30*cidbragado@divinomaestrofeourense.com

* Previa petición de cita na plataforma Esemtia. Evitando ao máximo, durante o presente curso a presencialidade, dando prioridade á atención telefónica ou por vídeo conferencia.

 


EDUCACIÓN SECUNDARIA


CURSOTITORESHORARIOCORREO
1º ESOMª Luz Grande BlancoLuns de 16:20 a 17:20*grandeblanco@divinomaestrofeourense.com
2º ESOFco. Javier Vázquez FernándezLuns de 17:10 a 18:10*javier.vazquez@divinomaestrofeourense.com
3º ESOConcepción Vilachá FernándezLuns de 18:10 a 19:10*concevf@divinomaestrofeourense.com
4º ESOPatricia Borrajo ZonLuns de 18:10 a 19:10*patriciaborrajo@divinomaestrofeourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
Inglés e L. CasteláMarco A. Novelle FernándezLuns de 18:10 a 19:10*marco@divinomaestrofeourense.com
MúsicaMaría Teresa Rodríguez VázquezMartes de 11:00 a 12:00*mariateresarodriguezvazquez@divinomaestrofeourense.com
FQ, Bioloxía, Matemáticas e Inf.J. Florencio Pérez CamposLuns de 17:10 a 18:10*floren@divinomaestrofeourense.com
E.P.V e TecnoloxíaDaniel López BenLuns de 17:10 a 18:10*dlben@divinomaestrofeourense.com
EconomíaBelén Girón VélezMartes de 15:30 a 16:30*belengiron@divinomaestrofeourense.com
MatemáticasSalomé Vilachá FernándezLuns de 17:10 a 18:10*salome@divinomaestrofeourense.com

FORMACIÓN PROFESIONAL BÁSICA


CURSOTITORAHORARIOCORREO
1º FPBMaría C. Pato NietoMartes de 15:30 a 16:30*mari@divinomaestrofeourense.com
2º FPBBelén Girón VélezMartes de 15:30 a 16:30*belengiron@divinomaestrofeourense.com
ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
Montaxe e instalaciónSalvador Fernández FernándezMartes de 15:30 a 16:30*salvafefe@divinomaestrofeourense.com
Ofimática e OperaciónsBelén Girón VélezMartes de 15:30 a 16:30*belengiron@divinomaestrofeourense.com
Comunicación e Soc.Mª Carmen Pato NietoMartes de 15:30 a 16:30*mari@divinomaestrofeourense.com
CC. AplicadasMiriam Rodríguez PérezMartes de 16:30 a 17:30*miriam@divinomaestrofeourense.com

* Previa petición de cita na plataforma Esemtia. Evitando ao máximo, durante o presente curso a presencialidade, dando prioridade á atención telefónica ou por vídeo conferencia.

 


DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN


ESPECIALIDADETITULARHORARIOCORREO
OrientadoraMª del Carmen Fernández DopazoLuns de 16:10 a 17:10* (EI/EP) Luns de 17:10 a 18:10* (ESO/FPB)mfdopazo@divinomaestrofeourense.com
Pedagoxía TerapéuticaAndrea Covelo SaavedraLuns de 17:30 a 18:30*andrea.covelo@divinomaestrofeourense.com
Pedagoxía TerapéuticaAndrea Pérez PérezLuns de 16:30 a 17:30*andreaprezprez@divinomaestrofeourense.com
Pedagoxía TerapéuticaRut Chaves IglesiasLuns de 16:30 a 17:30*rutmariachaves@divinomaestrofeourense.com
Audición e LinguaxeSabela Pérez RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*sabe.al@divinomaestrofeourense.com
Persoal complementarioMaripaz Obeso IglesiasLuns de 15:30 a 16:30*maripaz@divinomaestrofeourense.com
Persoal complementarioPaula López RodríguezLuns de 16:30 a 17:30*paulalopez@divinomaestrofeourense.com

* Previa petición de cita na plataforma Esemtia. 

Top